آموزش تعمیرات موبایل [ مدرک فنی + ویژه بازار کار 1400 ]

کلید پاور گوشی را برای چند ثانیه نگه دارید تا موبایل شما به طور کامل ریست شود. اگر می خواهید در این شغل حرفی برای گفتن داشته باشید بایستی تسلط کامل به تعمیرات گوشی های اندروید و آیفون داشته باشید. اسمبل قطعات حساس رایانهها و گوشیهای هوشمند و تهیه مدارهای الکترونیک پیچیده که انبوهی از تراشهها کاری نیازمند «دقت» و «حوصله» است و این دو خصیصه در زنان بیش از مردان وجود دارد. در ابتدا سعی کنید که برنامه های خود را همیشه آپدیت کنید و مطمئن شوید که حافظۀ خالی کافی برای عملکرد صحیح برنامه ها وجود دارد. همانطور که قبلا گفتیم سعی کنید برنامه های اضافی در پس زمینه و حافظه گوشی را پاک کنید و مطمئن شوید که تلفن شما مقداری حافظۀ خالی برای عملکرد صحیح سیستم عامل دارد. کالیبره کردن باتری گوشی یعنی تنظیم دوباره سیستم عامل تا اطلاعات را درست نمایش دهد. در صورت لزوم ، از داده ها نسخه پشتیبان تهیه کنید و قبل از حذف داده ها یا انجام تنظیم مجدد کارخانه رضایت مشتری را برای ریست کردن موبایل بگیرید. اگر از سالم بودن هریک از این موارد مطمئن هستید، بهتر است برای عیب یابی و رفع مشکل به صورت تخصصی از کارشناسان مجرب تعمیر موبایل کمک بگیرید.

همین امروز با ما تماس بگیرید تا از خدمات در محل ما استفاده کنید. ما این نیاز شما را با ارائه تعمیرات موبایل در محل حل کرده ایم. اکثر افرادی که با این مشکل روبه رو شده اند توانسته اند با خاموش و روشن کردن گوشی این مشکل را حل کنند. به یاد داشته باشید که پس از انجام این کار ، تلفن همراه خود را دوباره راه اندازی کنید و دوباره سعی کنید برنامه مورد نظر خود را بارگیری کنید. توجه داشته باشید که اگر به مباحث تعمیرات موبایل علاقه نداشته باشید احتمال موفقیت شما در این رشته کمتر خواهد بود. می توانید اطلاعات خود را در گوگل درایو و یا رایانه خود ذخیر کنید تا نگرانی بابت از دست دادن اطلاعات تلفن خود نداشته باشید. برای تعمیرات گوشی، لازم است دانش، آگاهی و از همه مهمتر تجربه این کار را بدست آورید. البته امکان دوره دیدن در تعمیرگاه های موبایل نیز برای افراد وجود دارد اما مزیتی که شرکت در دوره های اموزشی دارد این است که امکان کسب تجربه بیشتر در مدت زمان کمتر وجود داشته و بازدهی آن بسیار بیشتر خواهد بود.

آشنایی با مشکلاتی ازین دست، نیازمند تجربه و کار در بازار واقعی میباشد که خوشبختانه در دوره آموزش تعمیر موبایل فنی پویان، اساتید با سابقه ما، تمام این موارد را به شما بصورت عملی آموزش خواهند داد. در اکثر مواقع این مشکل جدی نیست و تنها با عدم استفاده از تلفن برای چند دقیقه، دمای گوشی به حالت عادی بازخواهد گشت. در موبایل کمک این امکان برای کاربران فراهم آمده است تا تنها با کلیک کردن روی بخش تعمیرات موبایل سامسونگ به راحتی و با درج مشخصات گوشی خود، در منزل پذیرای تیم حرفه ای ما باشند. چشم بادامی های کره ای برای هر سال برنامه های مختلفی داشته و موبایل های متنوعی با قیمت ها و مشخصات مختلف عرضه می دارند. از وب سایت هایی که مشخصات موبایل را ارائه می دهند می توان برای به دست آوردن این اطلاعات استفاده کرد. با وجود آن که کار در این حرفه سختیها و آسیبهای بسیاری از مشاغل را ندارد، اما در کشور ما زنان کمتر وارد این حوزه کاری شدهاند. اگر باز هم مشکل برطرف نشد، سراغ تنظیمات برنامه بروید و ” حافظه ذخیره شده” در برنامه را پاک کنید.

اگر باز هم سرعت گوشی شما افزایش پیدا نکرد توصیه ما به شما استفاده از ” ریست فاکتوری ” است. اگر باز هم اشکال برطرف نشد، شاید با خرید یک حافظه جداگانه برای گوشی و انتقال برنامه ها به آن، مشکلتان حل شود. یکی از مشکلات شایع میان کاربران آندروید، کرش کردن برنامه ها است که راه حل آن چندان دشوار نمی باشد! در ابتدا راه حل قبلی را امتحان کنید و مطمئن شوید مشکل شما به باتری فرسوده مربوط نمی باشد. اگر نمی توانید باتری را از قاب پشتی گوشی خارج کنید، احتمالا با یک ” هارد ریست ” مشکلتان حل می شود. نمایندگی های فروش گوشی ها اگر دلشان بخواهند گوشی شما را تحت گارانتی تعمیر میکنند و اگر دلشان نخواهد این کار را انجام نمیدهند! همچنین دراین مرکز ابزارآلات و تجهیزات به روز می باشد و قطعات استفاده شده در موبایل دارای گارانتی است. همچنین می توانید برای بررسی بیشتر علت، سراغ گزینه ” Battery Usage ” در تنظیمات بروید. پس از این کار به تنظیمات باتری خود بروید و ویژگی ” Battery Saving Mode ” را فعال کنید. است. لازم به ذکر است که بهزودی باید آن را برای تعمیر گوشی به یک مرکز تعمیرات معتبر ارجاع دهید که برای این کار میتوانید از خدمات تیم موبایل کمک استفاده کنید.