آموزش تعمیرات موبایل [ مدرک فنی + ویژه بازار کار 1400 ]

مولتی متر تعمیرات موبایل نیز یکی دیگر از مهمترین ابزار و وسایل تعمیرات موبایل است که در هر کارگاه تعمیر موبایل باید وجود داشته باشد. شما در اول راه خود میتوانید تعمیرات خاص و محدودی را انجام دهید و با درآمدی که کسب میکنید، میتوانید کار خود را رشد دهید و ابزارهای دیگری را به کارگاه تعمیرات موبایل خود اضافه کنید. با این شروع و پایان میتوانید براحتی در بازار کار درآمد کسب کنید! پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند در دوره کارورزی این مجموعه شرکت کرده و آمادگی لازم را برای ورود به بازار کار کسب کنند. در ادامه این مطلب از مهمترین ابزار تعمیرات موبایل را معرفی خواهیم کرد. این ابزار همچنین یکی از گران قیمتترین ابزارهایی است که برای تعمیرات موبایل لازم خواهد بود. هیتر تعمیرات موبایل نیز مانند سایر ابزارهایی که در این مطلب گفته شد یکی از مهمترین لوازم تعمیرات موبایل است. بازار کار آموزش تعمیرات موبایل در تهران از زمانی که ارتباطات تلفنی به صورت بیسیم و با استفاده از گوشی موبایل بین مردم رایج شد شکل گرفت و با پیشرفت تکنولوژی و تغییر در ساختار این دستگاهها تعمیرات آن نیز تخصصیتر و پیچیدهتر شد و این روند همچنان ادامه دارد.

پنس تعمیرات موبایل ابزاری است که با آن میتوانید قطعات کوچک موبایل را برداشته و بهراحتی جا به جا کنید. مهمترین و اولین ابزاری که هر تعمیرکار موبایل باید آن را داشته باشد پیچ گوشتی تعمیرات موبایل است. مهمترین نکتهای که در تعمیرات میتوان به آن اشاره کرد هزینه و زمان تعمیر است با توجه به گسترش تعمیرکاران غیر مجاز و تعرفه تعمیراتهای گزاف شما را نگران از اختلاف قیمتها میکند از طرف دیگر قطعات تقلبی که مورد استفاده قرار میگیرد و بیشتر تعمیرکاران موبایل با دانش تجربی خود و عدم اطلاعات کافی اقدام به تعمیرات موبایل سامسونگ میپردازند به همین خاطر تعمیر موبایل انجام شده بی کیفیت و پس از مدتی مجدد به همان مشکل بر میخورد. مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران با برگزاری دوره های آموزش تعمیرات موبایل سعی دارد این دانش کاربردی را به صورت کاملاً آکادمیک و حرفه ای در اختیار علاقمندان قرار داده و در نهایت آنان را راهی بازار کار نماید. همانطور که بالاتر هم گفته شد ، امروزه به دلیل پیشرفته شدن صنعت تلفن های همراه ، انجام امور عیب یابی و تعمیرات در این حوزه نیز با پیچیدگی های مختلفی همراه شده است که نیازمند دانش و مهارت تخصصی و به روز می باشد.

در تعمیرات سخت افزاری گوشی موبایل باز می شود و پس از عیب یابی کامل تعمیر می گردد که یکی از تعمیرات رایج هارد و cpu می باشد که درآمد بسیار خوبی نیز دارد و به خاطر اینکه یک شغل جوان و تازه می باشد آینده روشنی نیز دارد . در این شغل به علت اینکه کار آزاد محسوب میشود، ساعات کاری شما نیز منعطف و به اختیار خودتان است. حداکثر هزینه نیز برای شروع این شغل 100 میلیون تومان است. هیتر اینکار را برای شما بسیار آسان میکند. هیتر اینکار را برای شما آسان خواهد کرد. با توجه به این موضوعات مطمئنا موبایل کمک بهترین گزینه برای واگذاری تعمیرات تخصصی موبایل خواهد بود. بسیاری از شرکتها هستند که ست پیچ گوشتی را ارائه میکنند ولی از این تعداد شرکت تعداد کمی هستند که ست پیچ گوشتی را با بهترین کیفیت ارائه میکنند. آموزش عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات موبایل به صورت تخصصی و با زبان ساده بیان میگردد تا برای ورود به بازار کار مشکلی نداشته باشید. و کلیه علاقمندان به یادگیری تخصصی مهارت های عیب یابی و تعمیرات موبایل می توانند از جمله مخاطبین این دوره باشند.

برخی از مشکلات نرم افزاری موبایل در مدت زمان کمی قابل عیب یابی و رفع هستند. این نوع از باتری ها ظرفیت بیشتری دارند و برخی از این باتری ها حتی 5000 میلی آمپر ظرفیت را در خود جای می دهند که مانند یک پاور بانک عمل می کنند. کالیبره کردن باتری گوشی یکی از کارهایی است که با انجام آن میتوانید طول عمر باتری گوشی را بیشتر کنید و همینطور شارژ گوشی را بیشتر نگه داری کنید. از دلایل مختلفی که باتری تحلیل می رود و خراب خواهد شد عبارت اند از: استفاده از موبایل در هنگام شارژ، استفاده از شارژرهای نامناسب، طولانی شارژ کردن آن، زیاد بازی کردن با موبایل می باشد. اکثر مشکلات هارد در گوشی های برند هواوی اتفاق می افتد.که با نشانه هایی همچون خاموشی،گیر کردن روی لوگو،ریست شدن های متوالی،هنگ کردن خود را نشان می دهد.برای اطلاع بیشتر مقاله تعویض هارد را مطالعه کنید. این مدرک نه تنها در داخل ایران ، بلکه در خارج از کشور نیز از اعتبار بالایی برخودار است. در میان هنرجویان آموزشگاه و مخاطبین وبسایت و شبکه های اجتماعی زانکو، پیام های زیادی به دست ما رسیده است مبنی بر این که یک تعمیرکار غیرمتخصص گوشی موبایل یا تبلت افراد را تعمیر کرده است و نه تنها مشکل آن ها حل نشده بلکه بدتر هم شده است.

0 دیدگاه دربارهٔ «آموزش تعمیرات موبایل [ مدرک فنی + ویژه بازار کار 1400 ]»

دیدگاهتان را بنویسید