آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای ✔️ آموزشگاه تعمیرات موبایل برق گستران✔️

براساس گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از جمعیت هشتاد میلیونی ایران، حدود 40 میلیون نفر گوشی هوشمند دارند. اینکه کارشناس بداند هارد خراب گوشی با تعمیر درست میشود و نیازی به تعویض هارد نیست، سود بسیاری را عاید مشتری خواهد کرد.کارشناسان تعمیرات در کوک موبایل با بهرهگیری از دانش عمیق خود که رهاورد سالها تجربه در زمینه سخت افزار موبایل است، انواع برندهای گوشی را از نظر خرابی هارد بررسی و تعمیر میکند.کوک موبایل به عنوان اولین مرجع تخصصی تعمیرات آیفون در ایران، افتخار دارد که تعویض گلس شکسته آیفون را در کمتر از یک ساعت و با کمترین قیمت موجود در بازار موبایل انجام دهد و با بهرهمندی از دانش تخصصی سخت افزار، هر گوشی خاموشی را روشن و قابل استفاده کند.شاید بپرسید تعویض گلس شکسته موبایل چه خدمتی است؟ به عنوان مثال در صورتی که ال سی دی گوشی شکسته باشد، تعویض آن نیاز به طی کردن مراحل مختلفی دارد که باید به صورت اصولی و دقیق انجام گیرند در غیر این صورت امکان آسیب رسیدن به سایر قطعات وجود خواهد داشت. این دانش شامل آشنایی مقدماتی با علم الکترونیک به عنوان بخش جدایی ناپذیر از تعمیرات دستگاههای الکترونیکی است که خود یکی از حوزههای عمیق در رشته مهندسی برق میباشد.

انجام میشود و کاربران میتوانند با خیال راحت گوشی خود را به تعمیرات این مجموعه بسپارند. اگر هارد گوشی با انجام تعمیرات تخصصی روی آن سرویس شود، مشکل بر طرف خواه، در غیر اینصورت نیاز به تعویض هارد است. در اینصورت حداقل در ماه درآمد بالای ۱۰ میلیون (خالص) با سرمایه ای حدود ۵۰ میلیون (غیر از مکان تعمیرگاه) تخمین زده میشود. تعمیرات مورد نیاز دستگاه در بسیاری از موارد در همان روز کاری به مشتری تحویل داده می شود در غیر این صورت حداکثر 2 روز به طول می انجامد. کوک موبایل با بهرهمندی از دانش تخصصی تعمیرات تخصصی موبایل، تعمیر و تعویض قطعات موبایل را به دقت هرچه تمامتر انجام میدهد. در همین راستا، مراکز زیادی برای خدمات تعمیر موبایل به وجود آمدهاند. 1. زومیت تابع قوانین کشور است، لطفا هنگام مطرح كردن دیدگاه خود، به قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر خلاف قانون جداْ خودداری کنید.2. لطفا پرسشهای نامرتبط با هر پست را در سایت جواب ۲۴ مطرح کنید.3.

دقت کنید زومیت، وبسایتی عمومی است و افراد با سطوح دانش مختلف دیدگاههای خود را مطرح میکنند. برای تعمیر گوشی در این حالت بایستی با نوع فلش زدن مختص دستگاه و مدل گوشی خود آشنا باشید. لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهدهی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. بیشتر افرادی که از موبایل استفاده میکنند، حداقل یک مرتبه به مراکز تعمیر گوشی مراجعه کردهاند. بسیاری از افراد به تعمیرات گوشی های موبایل علاقه مند هستند، اما نمیدانند که اولین و نخستین قدم برای یادگیری تعمیر موبایل را چگونه باید برداشت. خوشبختانه شغل تعمیرات موبایل از آن دسته از مشاغلی است که نیاز به راه اندازی مغازه نداشته و شما بدون تاسیس مغازه نیز می توانید به کسب درآمد بپردازید. با توجه به تجربهای که دارید، تخصصی که در این زمینه کسب کردهاید، رضایت مشتریان از کار شما و حتی نحوه برخورد شما با مشتریان، درآمد شما متغیر است.

در ابتدای کار شما میتوانید از راههای دیگری در کنار تعمیرات موبایل درآمدزایی کنید. شما میتوانید برای درخواست تعمیر برد و آیسی تغذیه گوشی خود، از طریق وبسایت یا پشتیبانی موبایل کمک اقدام کنید. شما بهعنوان تعمیرکار موبایل میتوانید با استفاده از این ابزار نحوه عملکرد تمام قطعات موبایل را بررسی کنید و در صورت اینکه قطعهای نیاز به تعمیر داشت با این ابزار قابل شناسایی است. این فرصت استثنایی برای ورود به بازار پرسود و همیشگی تعمیرات موبایل را از دست ندهید زیرا هزینه دوره آموزش تعمیرات موبایل در برابر درآمدی که کسب خواهید کرد و تخصصی که فرا خواهید گرفت مقدار ناچیزی است. البته لازم به ذکر است که استفاده از قطعه های کپی به معنای استفاده از یک قطعه بی کیفیت نیست بلکه این قطعات با قطعات اصلی در برخی جزییات تفاوت دارند و در کل به نسبت قیمتشان قابل اعتماد هستند. در این زمینه نیز تعمیرکار آیفون با چالش هایی روبرو است. همانطور که گفته شد اعتبار این مدرک بین المللی بوده و افراد می توانند با استفاده از آن به سایر کشورها مهاجرت کرده و در آنجا نیز به تعمیرات موبایل مشغول گردند.