آموزش تعمیرات موبایل سخت افزار و نرم افزار – کامتک

به گزارش ایسنا، با توجه به افزایش قیمت های چند برابری موبایل در سال های اخیر، بسیاری از کاربران به هنگام بروز مشکل در موبایل به سمت تعمیر بهینه و اصولی آن متمایل شده اند. تعمیرات موبایل در مرکز تخصصی و حرفه ای خاطر شما را تا سال ها از کارکرد درست موبایل راحت می کند. تعمیرات اپل با توجه به تحریم های صورت گرفته این شرکت برای کاربران ایرانی و عدم دسترسی راحت به قطعات اورجینال این موبایل ها باز هم چالش برانگیزتر شده و به سختی های آن اضافه می شود. دقت داشته باشید و محل قرار گرفتن هر یک از پیچ ها را هنگام باز کردن گوشی به خاطر بسپارید. به هر روی ، در صورتی که صفحه نمایش گوشی شما آسیب دیده، بدون هیچ گونه نگرانی می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی موبایل سامسونگ تماس بگیرید. در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ، تعویض بلندگو با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با بهره گیری از قطعات فابریک انجام می شود. شايد آموزش تعمیرات سخت افزار موبايل تا حدي دشوار به نظر برسد ولي شما در واقع بهترين سرمايه گذاري خود را انجام مي دهيد كه در چشم انداز بلند مدت مشخص خواهد شد. برای انجام این کار علاوه بر سرمایه مورد نیاز برای مغازه، باید مبلغی را هم برای خریداری ابزار کار و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیرات موبایل در نظر داشته باشید.

با توجه به این موضوع درآمد این افراد هم با توجه به کاری که انجام می دهند متفاوت است. تعمیرات آنلاین موبایل در سایت امداد موبایل به گونه ای است که ابتدا باید فرم درخواست تعمیر موبایل زیر را به دقت پر کنید. هر چند ممکن است ادعای هزینه ی ایاب و ذهاب رایگان از جانب شرکت مطرح شود ولی در هر صورت زمان و هزینه ی صرف شده در این راه با مشتری به گونه ای دیگر محسابه خواهد گردید. آسیب های وارد شده به گلس موبایل ممکن است به گونه ای باشد که چاره ای جز تعویض گلس نداشته باشیم. ممکن است در اثر این عوامل، صدای دستگاه قطع شده و یا کیفیت آن به شدت کاهش پیدا کند. مشکل پیدا کردن شارژر ، شکستن صفحه ال سی دی، خرابی باتری، خرابی بلندگو و سوختن برخی از اجزا به علت آب خوردگی و یا اتصالی برق از مواردی هستند که مربوط به سخت افزار گوشی موبایل می شوند. با این حساب برای حل چالش های تعمیر موبایل سامسونگ و محصولات این برند نیاز به پیدا کردن بهترین تعمیرگاه مرکزی گوشی سامسونگ خواهید داشت. در صورت خرابی تعمیر باتری موبایل یا تعویض آن بهترین راه حل برای رفع این مشکل است.

دیر شارژ شدن باتری گوشی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که بسیاری از کاربران موبایل با آن روبه رو می شوند و شما به عنوان تعمیرکار موبایل بایستی بتوانید علت بروز این مشکل را شناسایی و به بهترین صورت ممکن آن را تعمیر کنید. تمیز بودن میز کار یکی از نکات دیگری است که هنگام تعمیرات موبایل بایستی به آن توجه داشته باشید. نحوه تعمیر مشکلات USB از دیگر موضوعاتی است که در دوره آموزش تعمیر موبایل به آن پرداخته می شود. در صورتی که با هر یک از این مشکلات در موبایل سامسونگ مواجه شدید بهتر است این دستگاه را جهت عیبیابی و تعمیر هارد به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بسپارید. دارندگان گوشی های تلفن همراه سامسونگ می توانند در صورت مواجه با مشکل کار نکردن تاچ گوشی همراه شان به مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کرده و اشکال پیش آمده را مرتفع سازند. مرکز تعمیر موبایل سامسونگ به دلیل برخورداری از آرشیو جامعی از قطعات موبایل سامسونگ در طول سالهای اخیر با حذف واسطه ها، برترین کیفیت را با کمترین هزینه به کاربران تلفن های همراه ارائه نموده است.

مسدود شدن، آسیب دیدن، خوردگی پورت usb از دیگر دلایلی است که باعث دیر شد شارژ شدن گوشی می شود. اجرت تعمیر هر یک از این موارد حدودا بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان است که البته بسیاری از افراد بر طبق این قیمت ها کار نمی کنند و قیمت بالاتری را برای انجام این موراد می گیرند و این موضوع هم به این دلیل است که روز به روز اجزاء گوشی های موبایل در حال گران شدن هستند و افراد مجبورند برای اینکه قطعات جدید را خریداری کنند قیمت بالاتری را از فرد بگیرند. اگر با هیچ یک از این راه حل ها مشکل گوشی حل نشد ممکن است وقت آن باشد که به فکر خرید یک باتری جدید باشید. دقت کنید که شارژ باتری جدید را کاملاً خالی کرده و آن را کالیبره کنید. گوشی های شیائومی امروزه به دلیل قیمت مناسب و کارایی بسیار عالی ای که دارد مورد توجه کاربران قرار گرفته است.