آموزش تعمیرات موبایل سخت افزار و نرم افزار – کامتک

هر چقدر که تعمیرات موبایل تخصصی تر صورت پذیرد، موفقیت در بازار کار تعمیرات موبایل محتمل تر خواهد بود. وجود ابزارآلات پیشرفته ی تعمیر در این مرکز موجب شده که این مهندسان، به شکل تخصصی تری اقدام به عیب یابی و تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ کنند. بروز هریک از این حالات نیازمند بررسی دقیق دستگاه و عیب یابی اسپیکر می باشد. سپس تعیین می کند که چه اقداماتی باید برای برطرف کردن مشکلات دستگاه انجام شود. خوشبختانه، روشهای سادهای برای انجام یکسری آزمایشها جهت تست مشکلات سختافزاری در دستگاههای تلفن همراه وجود دارد تا موارد بالقوهای را که باید حل شوند، شناسایی کنید. مرکز تعمیر موبایل سامسونگ به دلیل برخورداری از آرشیو جامعی از قطعات موبایل سامسونگ در طول سالهای اخیر با حذف واسطه ها، برترین کیفیت را با کمترین هزینه به کاربران تلفن های همراه ارائه نموده است. هم چنین با توجه به نیاز کشور برای دستگاه های تعمیرات موبایل از سال 1397 این مجموعه با واردات دستگاه های تعمیرات موبایل ، تعویض ال سی دی ( LCD ) و آموزش تعمیرکاران گام مهمی را در جهت کاهش هزینه های تعمیرات موبایل و بومی سازی انواع دستگاه های تعمیرات تلفن همراه برداشته است.تعمیرات موبایل خود را به تیم حرفه ای سفیر بسپارید و به قیمت عمده قطعه مورد نیاز خود را تامین کنید.

موبایل لند با توجه به دو مشکل موجود دربازار تعمیرات موبایل تاسیس شد 1-نبود خدمات پس از فروش مناسب وهمچنین سرویس کاران رسمی شرکتهای تولید کننده موبایل 2-عدم اطمینانی که در مردم به واسطه وجود تعمیرکاران بی تجربه وغیر حرفه ای مشغول در بعضی مراکز تعمیرات موبایل ایجاد شده بود.این موضوع مارا برآن داشت تا فعالیت خود را از سال 94 به منظورارایه با کیفیت ترین ،ارزان ترین وسریع ترین خدمات به منظور پرکردن خلا ایجاد شده در بازار خدمات تعمیرات موبایل آغاز نماییم … منظور ما از مشکلات گوشی چیست؟ اگر میخواهید از صفر این شغل را شروع کنید لازم است که ابتدا دوره اولیه تعمیر گوشی را یاد بگیرید، در اصل شناخت قطعات، تست و اندازه گیری قطعات، ابزارهای تخصصی تعمیر گوشی، آنالیز مدار تغذیه، شارژ، باتری، سیم کارت، پردازنده گوشی، IC های تصویر و صدا و بلوتوث از مهمترین موارد در پایه آموزش تعمیرات موبایل است. از دیگر مباحثی که در دوره های آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای به آن پرداخته می شود نحوه باز و بسته کردن موبایل است. هنگامی که کابل و آداپتور مشکلی نداشتند ، وقت آن است که به بررسی سوکت شارژ بپردازید، در دوره های آموزش تعمیرات موبایل به طور کامل این موضوع آموزش داده می شود.

برای حرفه ای شدن در این شغل علاوه بر آموزش تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل می بایست با ابزارهای تعمیرات موبایل و نحوه کار با آنها آشنا شوید. علاوه بر این، تنها یک مرکز تخصصی تعمیر موبایل با افراد با تجربه است که میتواند کارهای سختی نظیر باز کردن GSM اصلی تلفنها یا دسترسی به اطلاعات به روز شده را انجام دهد. علاوه بر این یک میز کثیف احساس خستگی بیشتری در شما ایجاد می کند. شلوغ بودن میز کار باعث می شود تا هنگام کار بسیاری از قطعات را گم کنید. تمیز بودن میز کار یکی از نکات دیگری است که هنگام تعمیرات موبایل بایستی به آن توجه داشته باشید. توجه داشته باشید که بروز مشکل در فرآیند تعمیر دوربین موبایل می تواند در آینده مشکلات جدی تری را برای این دستگاه ایجاد کند. دقت داشته باشید و محل قرار گرفتن هر یک از پیچ ها را هنگام باز کردن گوشی به خاطر بسپارید. خیلی از مراکز تعمیر گوشی سامسونگ این خدمات را با هزینه های بسیار گزافی در اختیار کاربران قرار می دهد. هزینه تعویض ال سی دی موبایل بسته به مدل گوشی شما متفاوت می باشد.

از این گذشته نمایندگی فروش و تعمیرات موبایل سامسونگ برای حفظ اعتبار خود نیز به دنبال تعمیرات همه برندهای موبایل بدون داشتن تیم لازم نخواهد رفت. دارندگان گوشی های تلفن همراه سامسونگ می توانند در صورت مواجه با مشکل کار نکردن تاچ گوشی همراه شان به مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کرده و اشکال پیش آمده را مرتفع سازند. اگر تاچ گوشی سامسونگ دچار شکستگی شود و یا از کار بیفتد، ضروری است که بلافاصله اقدامات مورد نیاز جهت تعویض و یا تعمیر تاچ گوشی سامسونگ انجام پذیرد. شکستگی و خرابی تاچ گوشی سامسونگ از آن دست اتفاقات شایعی است که ممکن است برای کاربران گوشی های سامسونگ پیش آید. ممکن است در اثر این عوامل، صدای دستگاه قطع شده و یا کیفیت آن به شدت کاهش پیدا کند. آموزش تعمیرات موبایل هواوی به این دلیل که موبایل هواوی جایگاه خوبی را در بازار موبایل ایران کسب کرده است اهمیت زیادی پیدا کرده است. با دنبال کردن این آموزش ها می توانید آشنایی نسبتا خوبی با مشکلات مربوط به موبایل، قطعات موبایل و نحوه ی تعمیرات آنها پیدا کنید. بدیهی است که اگر در این زمینه از تخصص خوبی برخوردار باشید، کیفیت کارتان مطلوب باشد، نحوه ارتباط گرفتن با مشتری را به خوبی بلد باشید و تجربه کافی در این زمینه داشته باشید، به درآمد بسیار بالایی دست پیدا خواهید کرد.