آموزش تعمیرات موبایل – دوره تعمیر تخصصی موبایل در تهران

چرا که آب به تنهایی خسارتی به گوشی شما وارد نمی کند بلکه واکنش آب با الکتریسیته و تشکیل سولفات است که هزینه زیادی برای شما به ارمغان می آورد. تلفن همراه در عصر جدید و رو به رشد فناوری و اطلاعات جایگاه بسیار مهمی پیدا کرده است؛ به طوری که قابل حذف شدن نمی باشد. یادگیری شناخت SMD و IC در برد می تواند در تعمیر حرفه ای برد موبایل بسیار کمک کند ، زیرا این قطعات به یکدیگر متصل هستند و اگر نقصی در برد وجود داشته باشد ، باید ارتباط این قطعات را دنبال و تعمیر کنیم. این دستگاه به بلوور نیز مشهور است و هوای گرم قابل کنترل را به قسمت های مختلف دستگاه وارد می کند. میزان هزینه ها برای راه اندازی این شغل به دو قسمت کلی تقسیم بندی می شود: 1- هزینه تجهیزات اولیه 2- هزینه اجاره مکان. از این رو در وهله اول توصیه می کنیم به هیچ وجه راضی به تعمیرات گوشی سامسونگ با کیفیت پایین و قطعات متفرقه با هزینه های کم نشوند. یکی از شغل های پرطرفدار با درآمد خوب و نسبتا بالا در تهران، تعمیرات موبایل است. افرادی که اقدام به راه اندازی مغازه تعمیر گوشی های هوشمند می نمایند می توانند افرادی را که در تخصص های مختلف مانند نرم افزار یا سخت افزار دارای مهارت و تجربه هستند استخدام نموده و در نتیجه به سرعت عمل بیشتر در انجام تعمیرات کمک زیادی نمایند.

مسلما فعالیت به صورت مستقل و راه اندازی مغازه می تواند درآمد بیشتری را برای فرد ایجاد نماید. معمولا تعداد مراجعه کنندگانی که برای تعمیر تلفن همراه خود به تکنسین ها و تعمیرکاران موبایل مراجعه می کنند بسیار زیاد می باشد. سرفصلهای دورهی آموزشی سختافزار گوشی بسیار کامل است. برای مشاهده اجزای بسیار کوچکی که در موبایل وجود دارد از این دستگاه که مانند یک ذره بین بسیار قوی عمل می کند استفاده می شود. در این میان دریافت گارانتی می تواند مزیتی برای کاربران باشد تا خیال خود را از کیفیت تعمیر گوشی سامسونگ راحت سازد. به یاد داشتن این آموزش ها برای ورود به عرصه ی کار نیاز است. افرادی که در دوره های آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه تعمیرات موبایل معتبر شرکت نموده اند، عموما بیکار نمانده و به صورت مستقل یا در شرکت های تعمیراتی مختلف مشغول به کار می گردند. افرادی که در دوره های آموزش تعمیرات موبایل شرکت می کنند به زودی جذب بازار کار شده و کار خود را آغاز می نمایند. استفاده از ال سی دی های فوق مدرن و دوربین های متعدد در یک موبایل گرفته تا سیستم های سخت افزاری پیشرفته برای شارژ باتری و اتصال با سایر اسمارت فون های این برند، موبایل های آیفون را در سال های اخیر تبدیل به یکی از تخصصی ترین لوازم ارتباطی نمود.

برای شروع کار با سرمایه کم می توانید با یک مغازه فروش موبایل به صورت درصدی از سود تعمیرات تان به توافق برسید و فقط با خرید حداقل تجهیزات تعمیر موبایل در گوشه مغازه به کار خود بپردازید. در هنگام خرید پنس باید دقت کرد که جنس آن به گونه ای باشد که الکتریسیته ساکن را انتقال ندهد و آنتی استاتیک و آنتی مگنتیک باشد. برای خرید تجهیزات اولیه به سرمایه ای حداقل 20 میلیون تا 60 میلیون تومان نیاز دارید (مرداد 99). هزینه اجاره مکان نیز بسته به محل شما می تواند متغیر باشد. سرمایه زیادی برای شروع کار تعمیرات موبایل نیاز نیست. در حال حاضر کمتر فردی را پیدا می کنید که گوشی هوشمند نداشته باشد و این یعنی بازار بزرگ و جذاب برای کار دانشجویان بعد از گذراندن دروه آموزش تعمیرات موبایل می توانند مجوز لازمه را گرفته و شروع به کار کنند. از این رو آموزشگاه پایتخت فناوری با برگزاری دوره تعمیرات موبایل در راستای پاسخ به این نیاز و تربیت تعمیرکاران متخصص، تلاش می کند. برخورداری از تجهیزات و ابزار کار به صورت کامل، می تواند بر میزان درآمد تعمیر موبایل موثر باشد.

بسیاری از مواردی هستند که در زمره تعمیر گوشی بهصورت سختافزاری قرار میگیرند. امروزه درصد زیادی از افراد در جوامع مختلف از انواع تلفن های هوشمند استفاده می کنند و تقریبا می توان گفت که هر شخص از یک موبایل برخوردار است که بسیاری از کارهای خود را علاوه بر برقراری ارتباط با استفاده از آن انجام می دهد. در دوره های آموزش تعمیرات سخت افزار و نرم افزار موبایل علاوه بر اموزش مهارت های فنی، به کارآموزان نحوه کسب درآمد بالا نیز اموزش داده می شود. با شرکت در دوره تعمیرات موبایل علاوه بر حل مشکلات رایج موبایل خود و خانواده تان می تواند بعنوان یک شغل پردرآمد و اصلی شما باشد. نحوه نصب برد الکترونیکی بر روی گیره رومیزی توسط اساتید موجود در دوره آموزش تعمیرات موبایل به کارآموزان یاد داده می شود. البته این کار نیاز به مهارت ویژه ای داشته که در دوره آموزش تعمیرات موبایل به کارآموزان یاد داده می شود. پیش از طی کردن این مراحل توصیه می کنیم این سوال را از خود بپرسید که آیا به شغل تعمیرات موبایل علاقه دارم؟ منبع تغذیه: این دستگاه از ابزارهای کاربردی است که از آن برای روشن کردن گوشی بدون باتری و یا شوک دادن به باتری استفاده می شود.