آموزش تعمیرات موبایل – دوره آموزش تعمیر موبایل + مدرک فنی – فن آموزان

همانطور که میدانید، این گوشیها قیمت بالایی دارند و در صورت خراب شدن تعمیر آنها بسیار به صرفهتر از تعویض آنها خواهد بود. تعمیرات گوشی اپل به علت تکنولوژی و استانداردهای متفاوت شرکت سازنده، نسبت به گوشیهای معمولی بازار از اصول کمی متفاوت برخوردار است و کار با آنها مانند سایر گوشیها راحت نیست. می توان برخی از ابزار ضروری را در ابتدای راه اندازی کار تهیه کرد و برخی دیگر را پس از این که کسب و کارتان کمی رونق گرفت با استفاده از سود دریافتی خریداری نمود. با داشتن سپراتور تعمیرات موبایل می توان خدمات بهتری را به مشتریان خود ارائه داد . امروزه با افزایش تعداد کاربران موبایل بدون شک تعداد خرابی های این دستگاه هوشمند افزایش یافته و به دنبال آن نیاز به مراکز تعمیرات موبایل افزایش می یابد. آموزشگاه تعمیرات موبایل فن آموزان در پایان دوره، افراد را برای شرکت در آزمون فنی و حرفه ای تعمیر گوشی و موبایل معرفی نموده و در صورت کسب نمره قبولی مدرک معتبر فنی و حرفه ای برای آنها صادر می گردد.

خوشبختانه هزینه ای که بابت شرکت در دوره های تخصصی تعمیرات موبایل در آموزشگاه های فنی و حرفه ای دریافت می شود زیاد نبوده و تقریبا همه افراد از عهده این هزینه بر می آیند. زودکمک کدام برندهای گوشی را تعمیر می کند؟ یکی از نکاتی که باید توجه کنید این است که دستگاهی را بخرید که اندازه کوچک تری داشته باشد تا فظای کمتری از میز کار شما را اشغال کند . برای خرید سپراتور تعمیرات باید به ویژگی هایی دقت کنید تا در هنگام خرید به مشکلی بر نخورید . برای خرید این دستگاه باید به نکات هایی توجه کنید تا بهترین مدل را خریداری نمایید . ولی یک تعمیرکار مجرب موبایل باید با تمامی نرم افزارهای موبایل اعم از اندروید و غیر اندروید آشنا باشد. هیتر و هویه کاربرد های زیادی دارند که تعمیرکاران ماهر باید بدانند . دلایل زیادی وجود داشت که تعمیرکاران استفاده از هیتر و هویه را به جای هویه ترجیح می دهند . علاوه بر موارد قید شده در بند قبلی مواردی مانند نصب رام ها و کاستوم رام سفارشی برای تمامی گ.شی ها، کار با انوع نرم افزارها، ست کردن اپل آیدی ها روی گوشی های آیفون، حل کردن مشکل های مربوط به حساب کاربری گوگل، ترمیم بوت دستگاه، ویروس کشی برای سیستم عامل های مختلف، آموزش آنلاک فکتوری گوشی های وارداتی نیز در این دوره با بالاترین سطح ممکن آموزش داده می شود.

ای دستگاه یکی از مهم ترین ابزار های تعمیرات گوشی به شمار می رود که بدون آن جدا کردن تاچ و ال سی دی گوشی ممکن نیست . تلفن همراه کند کار می کند. علاوه بر این دستگاه دارای بازوی متحرک می باشد که تعمیر کردن را راحت تر می کند . عده ای از جوانان با تکمیل این دانش و مهارت جذب بازار کار گسترده تعمیرات گوشی های تلفن همراه می شوند و بخش دیگری ترجیح می دهند که به طور مستقل با اجاره یا خرید یک مغازه کارشان را آغاز نمایند. شما در دوره آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه فنیسازان در ابتدا با ابزار و تجهیزات لازم برای تعمیرات تلفن همراه آشنا میشوید و یاد میگیرید چگونه به طور صحیح با آنها کار کنید تا هم عمر آنها زیادتر شود و هم آسیبی به دستگاه وارد نکنند. طبق آمارها 53 میلیون نفر در ایران از تلفن همراه استفاده می کنند و این مساله باعث شده بازار کار این شغل بسیار پویا باشد. بعضی ها آن را هم تاچ کش می نامند . لوپ تعمیرات موبایل : به دلیل ریز بودن بعضی از قطعات موبایل ، یکی از بهترین لوازم تعمیراتی که به کمک تعمیرکار می آید ، لوپ تعمیرات موبایل است .

اولین وسیله ای که برای اندازه گیری جریان های الکتریکی ساخته شد در سال 1820 می باشد که کاربرد آن این بود که جریان های کم اندازه گیری می کرد . سپراتور تعمیرات موبایل : برای جدا کردن تاچ و ال سی دی گوشی تلفن همراه با ابزار سپراتور تعمیرات موبایل امکان پذیر خواهد بود . لحیم کاری یا جدا کردن قطعات لحیم شده از موبایل یک یکی از کاربرد ها می باشد . پس هیتر و هویه یکی از مهم ترین ابزار های تعمیرات موبایل به شمار می رود . شوک به باتری و عیب یابی قطعات موبایل از کاربرد های دیگر منبع تغزیه تعمیرات موبایل به شمار می شود . می توان مولتی متر تعمیرات موبایل را به سه دسته مولتی متر آنالوگ و مولتی متر دیجیتال و مولتی متر اتو رنج تقسیم کرد . منبع تغزیه تعمیرات موبایل از نظر نمایش مقدار ولتاژ و جریان به دو دسته آنالوگ و دیجیتال تقسیم می شود . لوپ دیجیتال به میکروسکوپی گفته می شود که دارای نمایشگر می باشد . مولتی متر تعمیرات موبایل : مولتی متر تعمیرات موبایل وسیله ای است که می توان با آن ولتاژ ، جریان ، ظرفیت خازنی و … شما می توانید با مراجعه به نمایندگی Xiaomi در مشهد تخصصی ترین سرویس های سخت افزاری و نرم افزاری خود را همراه با گارانتی معتبر دریافت نمایید.