آموزش تعمیرات موبایل – دوره آموزش تعمیر موبایل + مدرک فنی – فن آموزان

طبق آمارها 53 میلیون نفر در ایران از تلفن همراه استفاده می کنند و این مساله باعث شده بازار کار این شغل بسیار پویا باشد. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات موبایل باعث افزایش طول عمر گوشی می گردد و باعث کاشه خطاهای بعد از تعمیر با قطعات غیر اصلی می گردد. این مرکز از تعمیرکاران متخصصی برخوردار است که خدمات عیبیابی، تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی، هارد، برد اصلی، دوربین اصلی و سلفی، میکروفون، اسپیکر، سوکت شارژ و … در مورد تعمیر موبایل در محل شاید کمتر شنیده شده باشد؛ اما سرویسی بسیار کاربردی است که با استفاده از آن می توانید در زمان و هزینه صرفه جویی کنید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، گوشی خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید. بسیاری از این مراکز تعمیر موبایل در محل را نیز به عهده میگیرند، به طوری که کافی است مشتریان درخواست تعمیر موبایل را ثبت کرده تا کارشناسان و تعمیرکاران حرفهای در محل حاضر شوند و تعمیرات را انجام دهند.

هزینه تجهیزات تعمیرات موبایل متغییر می باشد که از 20 تا 70 میلیون تومان بسته به تجهیزات و سطحی که قرار است کار کنید می باشد. بعد از آن سراغ آی سی های چسبی، تعویض هارد، پروگرام هارد و تعویض تاچ و گلس و ال سی دی تخصصی وارد میشویم. به عنوان یک مرکز تعمیرات تخصصی گوشی تیم تعمیرکاران و کارشناسان عیب یابی مرکز تعمیرات تخصصی موبایل از بین بهترین متخصصان انتخاب شدهاند که با گذراندن دورههای آموزشی پیشرفته و فیلترهای گوناگون توانستهاند مهارت ها و صلاحیت های لازم برای فعالیت به عنوان تعمیرکار موبایل در مرکز تعمیراتموبایل را به دست آورند. علاوه بر آن، ابزار متخصصان تعمیرات موبایل تکمیل و با کیفیت است تا در نهایت دقت کار خود را انجام دهند. از طرفی این گوشیها پیچیدگیهای بسیاری و تعمیرکارانی که مایل به تعمیر موبایل آیفون باشند خیلی نیستند و برای همین هم بازار تعمیرات این گوشیها بسیار پرسود است. حقیقت ماجرا این است که بسیاری از نمایندگی ها به صورت رسمی نیستند و خودشان نام نمایندگی رسمی را روی خودشان می گذارند. در ایران،در چند سال اخیر، بعلت قیمت های بسیار بالای گوشی های موبایل، تعمیرات رونق بیشتری پیدا کرده است. اما از آنجا که این خدمات یکی از مهمترین نیازهای روز مردم است و درآمد خوبی هم دارد، ممکن است افراد غیرمتخصص زیادی وارد آن شده باشند که علاوه بر اینکه تعمیرات تخصصی موبایل انجام نمیدهند، خسارات بیشتری هم به آن وارد میکنند.

چنین قسمت هایی شامل: تعمیر آی سی، هارد، تعمیر یا سرویس سوکت شارژ، سرویس اسپیکر گوشی است. ما در دوره آموزش تعمیرات موبایل، تعمیر انواع گوشی اندروید و گوشی آیفون را به کارآموزان آموزش میدهیم و با آموزش کار با ابزار آنها را قادر میسازیم به صورت مستقل و عملی خود عیب یابی قطعات مختلف را انجام دهند. شما میتوانید به راحتی ثبت درخواست تعمیرات موبایل را به صورت آنلاین انجام دهید. آنها با دانش و مهارت خود اکنون میتوانند مشکلات سخت و خطرناک گوشیهای شما را برطرف نمایند که در قبال این کار، هزینهای بهعنوان اجرت کار دریافت میشود. در ابتدا، باید دانش و مهارت اولیه برای شناسایی قطعات دستگاههای مختلف را به دست آورید. ممکن است سختی ها و چالش هایی در شغل تعمیرات موبایل وجود داشته باشد و کسی که تمایل به ورود به این حرفه را دارد باید آنها را پذیرفته و در جهت پیشرفت شغلی خود تلاش نماید. این خدمات برای باقی نگه داشتن کیفیت موبایل های فوق العاده سامسونگ لازم است. همچنین راهحل دیگر آن است که دکمه خانه و پاور را نگهدارید، سپس با آمدن لوگو اپل، دکمه پاور و افزایش صدا را فشرده و نگه دارید. آموزش تعمیرات موبایل شیائومی به دلیل جایگاه مناسبی که این گوشیها در چند سال اخیر در بازار موبایل پیدا کردهاند از طرفداران زیادی در میان کاراموزان فنی و حرفه ای برخوردار شده است.

برای این که از تعهد کاری تکنسین های تعمیر موبایل زودکمک مطمئن شوید، باید بدانید که سامانه زودکمک، واسطه بین شما و تعمیرکار نیست. خدمات مشاوره تعمیرات موبایل بصورت کاملا رایگان صورت می گیرد و بعد از آن هزینه تعمیر گوشی به شما اعلام می شود. قطعات اورجینال گوشی های سامسونگ با قیمت های منصفانه در اختیار کاربران قرار می گیرد. افزایش قیمت موبایل و تورم کاربران موبایل را برآن داشته است تا در صورت خرابی گوشی های همراهشان به فکر تعمیر آنها باشند زیرا هزینه خرید یک گوشی جدید سرسام آور است. در این سایت یک لینک ویژه برای ثبت سفارش تعمیر موبایل ایجاد شده است. بازرگانی سفیر با بیش از ۱۰ سال سابقه در فروش قطعات موبایل با حذف واسطه های فروش قطعات، سعی دارد که با ارزان ترین قیمت تلفن همراه شما را تعمیر کند. از رجیستری گوشی هم غافل نشوید چون اگر موبایل شما در سامانه همتا ثبت نشده باشد، خدمات دهی سیمکارت در آن متوقف می شود. بنابراین زمانی که تعمیراتموبایل را به ما بسپارید میتوانید با خیال آسوده از کیفیت تعمیر اطمینان داشته باشید.