آموزش تعمیرات موبایل تخصصی (0 تا 100) – مجتمع فنی تهران نیاوران

در برخی از گوشی های پرچمدار نیز قابلیت توربو شارژ حضور دارد که حتی نسبت به گوشی های شارژ سریع معمولی هم بهتر عمل می کنند. مجتمع فنی پایتخت در بخش تعمیرات گوشی های آیفون (اپل) به شناخت بیشتر هنرآموز در حیطه های سخت افزاری و نرم افزاری آیفون منجر می شود. آیا تعمیر گوشی توسط تعمیرکاران منجر به ابطال گارانتی میشود؟ تعمیرات موبایل سامسونگ با گارانتی معتبر خدمتی است که نمی توانید آن را در هر مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ بیابید. با اجرای دوره ای این کار می توان تا حدود زیادی مصرف باتری با بهینه نمود. از دیگر دلایل دیر شارژ شدن گوشی می توان به استفاده از دستگاه در هنگام شارژ شدن، نیاز باتری به شوک و سوختگی پورت یو اس بی در محل کانکشن ها اشاره نمود. در این حالت جهت بررسی گوشی، مسیر شارژ و آی سی شارژ باید به نمایندگی مجاز تعمیرات گوشی همراه خود مراجعه نمایید. برای شروع به بازارکار گوشی موبایل باتدا باید مهارت و تجربه بدست بیارین. در صورت امکان ، اگر بتوانیم تلفن های همراه را سریعتر تعمیر کنیم ، در این صورت می توانیم رضایت و درآمد بهتری از مشتریان مغازه های تلفن همراه بدست آوریم.

با توجه به افزایش تقاضا در حوزه تعمیرات موبایل، فراگیری و آموزش اصولی این حرفه می تواند تبدیل به یک منبع درآمد مناسب و مطلوب برای بسیاری از افراد جویای کار به شمار رود. دوره تعمیرات موبایل برای تمام کسانی که به دنبال کسب درآمد از طریق یادگیری حرفه تعمیرات موبایل هستند مناسب است. به این ترتیب می توان گفت یک دلیل دیگر دیر شارژ شدن تلفن همراه شما، قدیمی بودن آن باشد. برای حل این مشکل می توان از یک چراغ قوه و خلال دندان پلاستیکی کمک گرفت و با احتیاط به تمیز کردن پورت یو اس بی اقدام کرد. تاکید می شود تمیز کردن این بخش را به تعمیرکار بسپارید. هنگامی که تلفن همراه خریداری می شود، باتری آن در بهترین حالت ممکن قرار داشته و در زمان استانداردش شارژ می شود و بسته به نوع استفاده یک تا دو روز دوام می آورد. خوردگی پورت یو اس بی سبب ایجاد نواری بین دو قسمت فلزی شده و شارژ شدن را با مشکل مواجه می کند. شایان ذکر است در گوشی های امروزی، یک چیپ شارژ سریع وجود دارد که سبب می شود که در کمتر از دو ساعت فول شارژ شود.

همانطور که پیشتر اشاره شد کابل ها بعد از مدتی کارایی خود را از دست داده و نمی توانند جریان برق لازم را برای گوشی فراهم کنند. در گوشی های قدیمی به راحتی می شد با خرید یک باتری جدید این مشکل را برطرف کرد ولی در گوشی های جدید باید به مراکز تعمیر تلفن همراه رفته تا باتری آن را تعویض نمایند. در صورتی که با شارژر اصلی گوشی را شارژ نموده ولی مدت آن بسیار طولانی تر از قبل شده، احتمالا مشکل به کابل یو اس بی باز می گردد. برخی مواقع این برنامه ها با باگ هایی همراه هستند که در منابع سیستم ها اختلال ایجاد نموده و برای حل این مشکل باید این برنامه ها را از تسک منیجر گوشی پاک کرد. تعمیرات خودسرانه موبایل می تواند مشکلات بیشتری را در دستگاه ایجاد نموده و هزینه زیادی را بر دوش کاربر قرار دهد. به ویژه که اگر در جایی از کابل پارگی ایجاد شده باشد، حتما تغییر مدت زمان محسوسی در شارژ مشاهده می شود. هر چند ممکن است خوردگی کوچک باشد و آن را نادیده بگیرید ولی به مرور با بیشتر شدن خوردگی، مشکلات بزرگتری ایجاد می شود . در ضمن هنگام استفاده از رایانه سرعت شارژ، شدیدا کاهش یافته به طوری که ممکن است در طول یک ساعت فقط چند درصد به شارژ گوشی اضافه شود یا حتی میزان آن تغییری نکرده باشد.

بسیار پر سود باشد بدیهی است در چند سال آینده تعمیرات موبایل یکی از پر سود ترین شغل ها در کشور میشود. داغ شدن گوشی شیائومی یکی از مشکلاتی است که بیشتر کاربران گوشی شیائومی با آن رو به رو شده و از تیم مشاوره ما برای حل این مشکل راهنمای می خواهند. دوره آموزش تعمیرات موبایل یکی از محبوبترین و پرکاربردترین دورههای فنی و حرفه ای است. باتری گوشی های امروزه تنها به شکل نرم افزاری قابلیت تعمیر دارند که شایع ترین روش آن کالیبره کردن باتری موبایل است، در غیر این صورت اگر مشکل حل نشود باتری گوشی باید تعویض شود که در این شرایط باید به یک کلینیک تعمیرات تخصصی موبایل مراجعه کنید. سپس السیدی را وصل کرده و گوشی را به شارژ میزنیم. به این ترتیب هنگام وصل کردن کابل، اتصال به درستی صورت نمی گیرد. اولین کاری که باید هنگام زود خالی شدن باتری موبایل انجام دهید، چک کردن باتری است! برای رفع این مشکل راه حل های مختلفی وجود دارد که در ادامه به معرفی آن ها پرداخته ایم. در ادامه با ما باشید تا در بخش تعمیر گوشی در حالت نرمافزاری، راهحل آن را بیان کنیم.